Wizyta Mikołaja

KROK 1

Zaczynamy od tego, że to Ty piszesz list do Świętego Mikołaja lub dzwonisz pod numer 058 303 18 78. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak (SMS lub sygnał), że już czeka pod Twoim domem.

KROK 2

Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość dopłaty paszowej za renifery. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.

KROK 3

W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów.
Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być ak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), szarpanie za brodę, wyciąganie ciekawskich z worka i oczywiście kolędowanie.

A NA KONIEC...

Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć! W końcu jeszcze inne dzieci czekają na jego wizytę!

Mikołaj Dzwoni do Dzieci

MIKOŁAJ MOŻE TEŻ ZADZWONIĆ DO WASZYCH DZIECI

Jeśli zamiast wizyty wolimy w inny sposób zaskoczyć najmłodszych proponujemy nową usługę. Możemy poprosić aby Mikołaj zadzwonił do Dzieci wypytując ich o ich zachowanie, marzenia oraz plany na przyszłość. Niespodziewana rozmowa z Mikołajem na pewno sprawi mnóstwo frajdy.

Podczas rozmowy z dzieckiem Mikołaj korzysta z uzupełnionej przez rodziców ankiety o dziecku i nie omieszka zapytać czy było grzeczne przez cały rok, co chciałoby dostać pod choinkę, czy dobrze się uczy itp. Na koniec złoży najserdeczniejsze życzenia i obieca, że za rok ponownie do niego zadzwoni aby mogli porozmawiać.

1) Czas trwania rozmowy z Mikołajem wynosi do 10 minut.
2) Podczas jednej rozmowy Mikołaj może rozmawiać maksymalnie z dwójką dzieci.
3) Rozmowy z Mikołajem dostępne są w wigilię w godzinach od 10.00 do 20.00.
4) Zapisy na konkretne godziny dokonywane są telefonicznie po zakupieniu oferty.

Nawigacja:

Gdzie działamy:

  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Katowice

Na życzenie Mikołaj jest w stanie dojechać nawet na koniec świata.